Yoros Cafe Kahvaltı

 
 
ÖZELLİKLER
 

Semt:
 
Mekan Tipi: ,
 
Servis: ,
 
Yerlesim: ,
 
Manzara: , , , ,
 
Odeme: ,
 
Rezervasyon:
 
Otopark: , ,
 
Sigara:
 
Internet:
 
Eve Servis:
 
Çocuklar için: Uygun
 
Engelliler için: Uygun
 
Kişi başı Fiyat: 0-30 TL
 
Telefon: 0 216 320 2056
 

Lezzet
9.0


 
Servis
9.0


 
Atmosfer
9.0


 
Ulaşım
9.0


 
Toplam Puan
9.0
9/ 10


Ziyaretçi PUANI
1 kişi puanladı

 

ARTILARI


Müthiş manzara
ADRES
Anadolu Kavağı Mah. Feneryolu Cad./caferbaba Sok. No:60 Anadolu Kavağı/İstanbul,


Genel Bilgiler

Bakmaya doyulmaz manzaraya karşı tadına doyulmaz lezzetleri…


Yoros Cafe Kahvaltı Fotoğrafları

Bebek, Beşiktaş, Sarıyer derken, kahvaltıda oldukça iddialı bir semti gözden kaçırıyoruz: Kavacık. Kavacık’ta bulunan kahvaltı mekanları da oldukça nam salmış ve özellikle doğal lezzetlere önem veren kahvaltı mekanlarına sahip bir ilçemizdir. Bu mekanlardan bir tanesi de Yoros Cafe Kahvaltı Kavacık isimli mekan.

Yoros Cafe Kahvaltı Kavacık’ın özellikle manzarası gelen müşterileri büyülüyor. Maviyle yeşilin birleştiği noktada bulunan Yoros Cafe Kahvaltı Kavacık, müşterilerini rahat ettirmek için her türlü hizmeti gerçekleştiriyor.

Serpme kahvaltısı adeta dillere destan olan Yoros Cafe Kahvaltı Kavacık’ın özellikle menemeni dillere destan olmuş durumda. Bakmaya doyulmaz manzaraya karşı tadına doyulmaz lezzetleri mideye indirmenin keyfi tarif edilemez.

Adres: Anadolu Kavağı Mah. Feneryolu Cad./caferbaba Sok. No:60 Anadolu Kavağı/İstanbul, 0 216 320 2056

Harita:

Bilgi:

Kavacık’tan kalkan, Kanlıca-Çubuklu-Paşabahçe-Beykoz güzergahından Anadolu Kavağı’na gelen 15A otobüsleri veya Sarıyer’den şehir hatları motorlarıyla gelinebilir. Bunun dışında Mahallenin turistik öneminden dolayı 15 Eylül – 15 Nisan arası her gün bir defa, 15 Nisan – 15 Eylül arası hafta içi iki defa, yaz sezonunda hafta sonları günde üç defa olmak üzere Eminönü’nden kalkan Özel Gezi seferleri de düzenlenmektedir. Ayrıca yaz sezonu boyunca, cumartesi günleri Bostancı’ dan kalkan, Mehtap Gezisi adı verilen, akşam 20:00 ‘de Anadolu Kavağı’na gelip, 22:00’de geri dönen, canlı müzikli bir sefer yapılmaktadır.


Facebook hesabınızla yorum yapın daha çabuk onaylansın

Hiç yorum yokILK YORUMU SEN YAZ!


Bir yorum yazın