Ops Cafe Kahvaltı Karaköy

 
 
ÖZELLİKLER
 

Semt:
 
Mekan Tipi: , , ,
 
Servis: , ,
 
Yerlesim: , , ,
 
Manzara: ,
 
Odeme: , , ,
 
Rezervasyon:
 
Otopark: ,
 
Sigara:
 
Internet:
 
Eve Servis:
 
Çocuklar için: Uygun
 
Engelliler için: Uygun
 
Kişi başı Fiyat: 0-30 TL
 
Telefon: 0212 245 02 88
 

Lezzet
9.0


 
Servis
9.0


 
Atmosfer
9.0


 
Ulaşım
9.0


 
Toplam Puan
9.0
9/ 10


Ziyaretçi PUANI
Henüz puan verilmedi

 

ARTILARI


Nezih olduğu kadar keyifli bir yer
ADRES
Mumhane Caddesi Nimet han 45B


Genel Bilgiler

Kaliteli nezih ve leziz: Ops cafe


Ops Cafe Kahvaltı Karaköy Fotoğrafları

Karaköy’ün değişen yüzüne uyum sağlayan yeni mekanlardan biri olan Ops Cafe Kahvaltı Karaköy’de, gerek keyifli müzikler gerekse huzurlu atmosferiyle, sakin bir kahvaltı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ops Cafe Kahvaltı Karaköy’de masanız adeta şiir gibi doluyor. Her şeyin uyumlu her şeyin düzenli bir ahenk sırasıyla hizmetinize sunuluyor. Ops Cafe Kahvaltı Karaköy.

Nezih havası ve kaliteli elemanlarıyla kahvaltı keyfi yaşamanız için her şey düşünülmüş vaziyette. Ops Cafe Kahvaltı Karaköy’de kahvaltılar tahta üzerinde kusursuz bir biçimde sunularak geliyor. Mekanın en büyük sıkıntısı ise servisin ağırlığı.

İçeri girdiğiniz anda kendinizi Avrupa’da bir şehre gelmiş gibi hissediyorsunuz. Müzik ve ambiyansın uyumu öylesine kusursuz ki, adeta şömine görmüş kedi gibi gevşiyorsunuz.

Adres: Mumhane Caddesi Nimet han 45B
0212 245 02 88

Harita:

 

 

Karaköy’ün tarihi:

Karaköy, İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı semt. Bankaları ve iş hanlarıyla ünlü en eski ticaret merkezlerinden biridir. Eski Galata semtinin modern adıdır. Tarih boyunca bir liman ve ticaret merkezi olma özelliğiyle ön plana çıkmıştır. Boğaziçi’nin Avrupa tarafında Haliç’in ağzında yer alır. Karaköy, şehrin çok tarihsel bölgelerinden ve en eskilerinden biridir. 19. yüzyılın son çeyreğinde Osmanlı Devleti’nin finans merkezi haline gelmişti. Bugün ise, önemli bir ticaret ve ulaşım merkezidir.

Bölge Karaköy Meydanı’ndan kendisini çevreleyen semtlere bağlanır. Güneybatıda Galata Köprüsü Karaköy’ü Eminönü’ne bağlar. Tersane Caddesi batıda Azapkapı’ya, Voyvoda Caddesi kuzeybatıda Şişhane’ye, Yüksek Kaldırım Caddesi kuzeyde Beyoğlu’na, Kemeraltı ve Necatibey Caddesi kuzeydoğuda Tophane’ye açılır. Karaköy bölgesi 19. yüzyılda, bankaların ve sigorta şirketlerinin toplanma yeriydi. Ayrıca günümüzde mekanik, elektrik, elektronik ve su tesisatı ekipmanlarının kolaylıkla bulunabileceği yerlerden biridir.


Facebook hesabınızla yorum yapın daha çabuk onaylansın

Hiç yorum yokILK YORUMU SEN YAZ!


Bir yorum yazın