Muhit Karaköy Kahvaltı

 
 
ÖZELLİKLER
 

Semt:
 
Mekan Tipi: ,
 
Servis: ,
 
Yerlesim: ,
 
Manzara: , ,
 
Odeme: , , ,
 
Rezervasyon:
 
Otopark: ,
 
Sigara:
 
Internet:
 
Eve Servis:
 
Çocuklar için: Uygun
 
Engelliler için: Uygun
 
Kişi başı Fiyat: 0-30 TL
 
Telefon: 0 212 243 6525
 

Lezzet
9.0


 
Servis
9.0


 
Atmosfer
9.0


 
Ulaşım
9.0


 
Toplam Puan
9.0
9/ 10


Ziyaretçi PUANI
Henüz puan verilmedi

 

ARTILARI


Süper amosfer, uygun fiyatlar
ADRES
Kemankes Mahallesi Kilicali Pasa Mescidi Sokak No:9 A1 Karakoy


Genel Bilgiler

Atmosferi bile acıktıracak cinsten: Muhit Karaköy


Muhit Karaköy Kahvaltı Fotoğrafları

Tophane’nin değişen çehresine büyük katkısı olan butik mekanlardan biri olan Muhit Karaköy Kahvaltı, her sabah ziyaretçi akınına uğrayan bir yer. Gerek kahvaltıları gerekse atmosferiyle her kesimin gelip büyük bir keyif aldığı Muhit Karaköy Kahvaltı, hizmetiyle de gelen müşterilerden tam not alıyor.

Muhit Karaköy Kahvaltı’da hem serpme hem de kahvaltı tabağı seçenekleri bulunuyor. Araçla gelecekseniz arabanızı sahil otoparkına bırakmanız gerekiyor. Öğrencilerin ve çalışanların ortak bulunduğu Muhit Karaköy Kahvaltı’da fiyatlar kişi başı 30 lira gibi bir bedel oluyor. Sabaha keyifli başlamak için güzel bir alternatif olan Muhit Tophane Kahvaltı, müşterilerine dostça yaklaşımıyla da ön plana çıkan bir mekan.

Adres:  Kemankes Mahallesi Kilicali Pasa Mescidi Sokak No:9 A1 Karakoy

Telefon: 0 212 243 6525

Harita:

Karaköy hakkında bilgi:
Karaköy, İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı semt. Bankaları ve iş hanlarıyla ünlü en eski ticaret merkezlerinden biridir. Eski Galata semtinin modern adıdır. Tarih boyunca bir liman ve ticaret merkezi olma özelliğiyle ön plana çıkmıştır. Boğaziçi’nin Avrupa tarafında Haliç’in ağzında yer alır. Karaköy, şehrin çok tarihsel bölgelerinden ve en eskilerinden biridir. 19. yüzyılın son çeyreğinde Osmanlı Devleti’nin finans merkezi haline gelmişti. Bugün ise, önemli bir ticaret ve ulaşım merkezidir.

Bölge Karaköy Meydanı’ndan kendisini çevreleyen semtlere bağlanır. Güneybatıda Galata Köprüsü Karaköy’ü Eminönü’ne bağlar. Tersane Caddesi batıda Azapkapı’ya, Voyvoda Caddesi kuzeybatıda Şişhane’ye, Yüksek Kaldırım Caddesi kuzeyde Beyoğlu’na, Kemeraltı ve Necatibey Caddesi kuzeydoğuda Tophane’ye açılır. Karaköy bölgesi 19. yüzyılda, bankaların ve sigorta şirketlerinin toplanma yeriydi. Ayrıca günümüzde mekanik, elektrik, elektronik ve su tesisatı ekipmanlarının kolaylıkla bulunabileceği yerlerden biridir.


Facebook hesabınızla yorum yapın daha çabuk onaylansın

Hiç yorum yokILK YORUMU SEN YAZ!


Bir yorum yazın