Etiler Quatro Kahvaltı

 
 
ÖZELLİKLER
 

Semt:
 
Mekan Tipi: ,
 
Servis: ,
 
Yerlesim: ,
 
Manzara:
 
Odeme: ,
 
Rezervasyon:
 
Otopark: , ,
 
Sigara:
 
Internet:
 
Eve Servis:
 
Çocuklar için: Uygun
 
Engelliler için: Uygun
 
Kişi başı Fiyat: 0-40 TL
 
Telefon: 0212 263 2064
 

Lezzet
9.0


 
Servis
9.0


 
Atmosfer
9.0


 
Ulaşım
9.0


 
Toplam Puan
9.0
9/ 10


Ziyaretçi PUANI
Henüz puan verilmedi

 

ARTILARI


Nezih ve leziz bir mekan
ADRES
Etiler Mah. Nispetiye Cad./yıldız Çiçeği Sok. No:3 D:1 Etiler/Istanbul


Genel Bilgiler

Etiler’in en güzel kahvaltı mekanlarından: Quattro


Etiler Quatro Kahvaltı Fotoğrafları

Hem nezih hem de lezzetlerle dolu bir kahvaltı mekanı arıyorsanız Etiler Quatro Kahvaltı isimli mekan sizin için güzel bir alternatif olabilir. ‘Lüks’ sınıfına giren Etiler Quatro Kahvaltı fiyatları yüksek olmasına karşın verdiğiniz ücrete değecek bir hizmet sunuyor.

İster sevgilinizle ister arkadaşlarınızla bir hafta sonu sabahı gelip keyif ve huzur dolu vakit geçirebilmeniz mümkün. Güne iyi başlamanız için her şeyi düşünen Etiler Quatro Kahvaltı isimli mekan, lezzetlerinin yanında çaldığı güzel müziklerle keyfinize keyif katıyor.

Etiler Quatro Kahvaltı’da servis ise, kahvaltı kadar başarılı. Hızlı bir hizmet anlayışı sunan profesyonel bir ekiple çalışan Etiler Quatro Kahvaltı, sizin için her şeyi düşünmüş adeta.

Araçla gelecek olanlar için İSPARK ve yol üstü seçenekleri bulunuyor.

Adres: Etiler Mah. Nispetiye Cad./yıldız Çiçeği Sok. No:3 D:1 Etiler/Istanbul
Tel: 212 263 2064

Harita:

Etiler hakkında bilgi:

Semtin, kendisine eklenen yeni mahallelerle ve sitelerle büyüdüğü günümüzde, eğitim kurumları da semtte hızlı bir artış gösterdi. Öteden beri Küçükbebek Rumelihisarı sırtlarındaki korulukta bulunan Boğaziçi Üniversitesi’ne (eski Robert Kolej) 1980’lerde İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, Boğaziçi Üniversitesi ‘nin kütüphane, arşiv vb birimlerinin binaları, Özel Yıldız Koleji, Anadolu Meslek Lisesi, Özel İdeal okulları ve başka özel okullar gibi eğitim kurumları da eklendi.

Günümüzde, idari birim olarak Etiler Mahallesi daha küçük bir alanı içeriyorsa da, semt olarak Etiler, Levent’in doğu sınırından başlayarak Yıldız Blokları’nı, Basın Sitesi’ni, Uçaksavar Sitesi’ni, lüks Alkent konutlarını, Akatlar Mahallesi’ni, irili ufaklı daha pek çok site ve toplukonut bölgesini kapsamaktadır.

1993 sonunda açılan, İstanbul’un büyük ve görkemli iş ve alışveriş merkezi, içinde binlerce metrekareye yayılmış ünlü mağazaların yer aldığı Akmerkez, Levent’ten Etiler’e doğru giderken, Nisbetiye Caddesi üzerinde, semtin girişine yakındır.

Özellikle Nisbetiye Caddesi üzerinde çok sayıda eğlence merkezi yoğunlaşmıştır.


Facebook hesabınızla yorum yapın daha çabuk onaylansın

Hiç yorum yokILK YORUMU SEN YAZ!


Bir yorum yazın