Cafe Locale Kahvaltı Ataşehir

 
 
ÖZELLİKLER
 

Mekan Tipi: ,
 
Servis: ,
 
Yerlesim: ,
 
Manzara: ,
 
Odeme:
 
Rezervasyon:
 
Otopark: ,
 
Sigara:
 
Internet:
 
Eve Servis:
 
Çocuklar için: Uygun
 
Engelliler için: Uygun
 
Kişi başı Fiyat: 0-30 TL
 
Telefon: 216 688 9225
 

Lezzet
9.0


 
Servis
7.0


 
Atmosfer
9.0


 
Ulaşım
6.0


 
Toplam Puan
7.8
7.8/ 10


Ziyaretçi PUANI
Henüz puan verilmedi

 

ARTILARI


Lezzetli ve doyurucu kahvaltı
ADRES
Yeni Sahra Mh. Barbaros Caddesi No:10


Genel Bilgiler

Ataşehir’de kahvaltı mekanı aryanlara…


Cafe Locale Kahvaltı Ataşehir Fotoğrafları

Beşiktaş, Taksim derken güzel kahvaltıcıların diğer semtlerde olduğunu da bazen unutuyoruz. İstanbul’un yeni sayılabilecek yerleşim yerlerinden biri olan Ataşehir’de sizi doyurmadan bırakmayan bir mekan var: Cafe Locale Kahvaltı Ataşehir.

Cafe Locale Kahvaltı Ataşehir’de masanıza gidip gelen lezzetlerin haddi hesabı olmuyor. Personelin hızı ise siparişi verdikten sonra 5 dakikayı geçirmeden servisi sunarak müşterilerinde tam not alıyor.

Cafe Locale Kahvaltı Ataşehir’de masanıza gelen her lezzet, takta üzerinde sunuluyor. İştah açıcı bir sunum yapan Cafe Locale Kahvaltı Ataşehir, özellikle omlet ve peynir çeşitleriyle ön plana çıkıyor.

Adres: Yeni Sahra Mh.
Barbaros Caddesi No:10
Ataşehir
Telefon: 216 688 9225
Harita:

Ataşehir Bilgi:

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. [2] 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bazı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanarak [3] [4] İstanbul’un 39 ilçesinden biri olmuştur. [5] Güneybatıdan Kadıköy, batıdan Üsküdar, kuzeyden Ümraniye, doğudan Sancaktepe ve güneydoğudan Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. [4] İlçenin 2013 itibariyle nüfusu 405.974’tür [6] ve 17 adet mahalleye sahiptir. [7]

İnşaat şirketlerinin Ataşehir’in batı tarafındaki arazilerin uygunluğundan dolayı konut ve ofis projelerini bu bölgede gerçekleştirmesiyle Batı Ataşehir kavramı ortaya çıkmıştır. [8] Varyap Meridian, [9] Uphill Court [10] gibi yapılar ilçenin batı kısmında bulunmaktadır. Ayrıca 2012 yılında kurulan Ülker Sports Arena da Batı Ataşehir’de yer almaktadır.


Facebook hesabınızla yorum yapın daha çabuk onaylansın

Hiç yorum yokILK YORUMU SEN YAZ!


Bir yorum yazın