Cafe 17 Kahvaltı

 
 
ÖZELLİKLER
 

Semt:
 
Mekan Tipi: ,
 
Servis: ,
 
Yerlesim: ,
 
Manzara: ,
 
Odeme: ,
 
Rezervasyon:
 
Otopark:
 
Sigara:
 
Internet:
 
Eve Servis:
 
Çocuklar için: Uygun
 
Engelliler için: Uygun
 
Kişi başı Fiyat: 0-30 TL
 

Lezzet
9.0


 
Servis
8.0


 
Atmosfer
9.0


 
Ulaşım
9.0


 
Toplam Puan
8.8
8.8/ 10


Ziyaretçi PUANI
Henüz puan verilmedi

 

ARTILARI


Atmosferi çok güzel
ADRES
Katip Çelebi Mh. Hocazade Sokak No:17 Beyoğlu


Genel Bilgiler

İstanbul… Gecesi ayrı gündüzü ayrı; farklı bir kişiliğe bürünen ince bir şehir. Şehrin bu karakterine ortak olan bir mekan da Taksim’de bulunan Cafe 17 Kahvaltı isimli yer. Cafe 17 Kahvaltı,  hava karardığında, Taksim’in en gürültülü mekanlarından biri olurken, sabahları sakinliğin ve huzurun yeri olarak karşımıza çıkıyor. Cafe 17 Kahvaltı isimli mekan, akşamları gece kulübü olarak […]


Cafe 17 Kahvaltı  Fotoğrafları

İstanbul… Gecesi ayrı gündüzü ayrı; farklı bir kişiliğe bürünen ince bir şehir. Şehrin bu karakterine ortak olan bir mekan da Taksim’de bulunan Cafe 17 Kahvaltı isimli yer. Cafe 17 Kahvaltı,  hava karardığında, Taksim’in en gürültülü mekanlarından biri olurken, sabahları sakinliğin ve huzurun yeri olarak karşımıza çıkıyor.

Cafe 17 Kahvaltı isimli mekan, akşamları gece kulübü olarak işletilen bir mekan. Bu yüzden dekorasyonu da ona göre tasarlanmış. Sabah saatlerinde içeri girdiğinizde, atmosferi biraz garipseseniz de sonradan alışıyor ve sevmeye başlıyorsunuz. Önünüze gelen muhteşem kahvaltı sonrası kahvenizi yudumlayarak sabahın keyfini çıkartıyorsunuz.

Adres:

Katip Çelebi Mh. Hocazade Sokak No:17
Beyoğlu

Harita:

Bilgi:
Taksim Meydanı, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer alan ve İstanbul kentinin en ünlü noktalarından biri olan meydan. Çevresindeki lokanta, mağaza, otel, eğlence ve kültür yerleriyle İstanbul’un en büyük turistik çekim merkezinden biridir. Cumhuriyet Döneminde bir meydan haline gelmiş olan Taksim Meydanı, pek çok siyasi ve toplumsal olaya da evsahipliği yapmıştır. Meydandaki trafiği kısmen yer altına indiren Taksim Yayalaştırma Projesi, 2013 yılında kısmen tamamlanmıştır.


Facebook hesabınızla yorum yapın daha çabuk onaylansın

Hiç yorum yokILK YORUMU SEN YAZ!


Bir yorum yazın