Bebek 40 Kahvaltı

 
 
ÖZELLİKLER
 

Semt:
 
Mekan Tipi: ,
 
Servis: , ,
 
Yerlesim: , ,
 
Manzara:
 
Odeme: , , ,
 
Rezervasyon:
 
Otopark: , ,
 
Sigara:
 
Internet:
 
Çocuklar için: Uygun
 
Engelliler için: Uygun
 
Kişi başı Fiyat: 0-30 TL
 
Telefon: 0212 265 25 56
 

Lezzet
10


 
Servis
10


 
Atmosfer
8.0


 
Ulaşım
10


 
Toplam Puan
9.5
9.5/ 10


Ziyaretçi PUANI
Henüz puan verilmedi

 

ARTILARI


Nezih ve lezzetlerle dolu bir mekan
ADRES
Bebek Mh. Küçük Bebek Caddesi 4, Istanbul


Genel Bilgiler

Atmosfer, kalite ve lezzet üçlüsünü kahvaltısında arayanların en çok rağbet ettiği semtlerden olan Bebek’te şık bir kahvaltı mekanı: Bebek 40 Kahvaltı. Bebek 40 Kahvaltı’ya girdiğiniz anda atmosferin ve şık dekoratif zevkin büyüsüne kapılıyorsunuz. Alttan alttan çalan güzel ve kulağı okşayan müzikleriyle lezzetli bir kahvaltı keyfi yaşayabiliyorsunuz. ‘Lüks’ olarak sınıflandırabileceğimiz Bebek 40 Kahvaltı’da, hem açık büfe […]


Bebek 40 Kahvaltı Fotoğrafları

Atmosfer, kalite ve lezzet üçlüsünü kahvaltısında arayanların en çok rağbet ettiği semtlerden olan Bebek’te şık bir kahvaltı mekanı: Bebek 40 Kahvaltı.

Bebek 40 Kahvaltı’ya girdiğiniz anda atmosferin ve şık dekoratif zevkin büyüsüne kapılıyorsunuz. Alttan alttan çalan güzel ve kulağı okşayan müzikleriyle lezzetli bir kahvaltı keyfi yaşayabiliyorsunuz.

‘Lüks’ olarak sınıflandırabileceğimiz Bebek 40 Kahvaltı’da, hem açık büfe hem de kahvaltı tabağı seçenekleri yer alıyor.

Bebek 40 Kahvaltı’nın kendi otoparkı da bulunuyor. Mekanın en çok beğenilen lezzetlerinden birisi peynir. Tahta üzerinde servis edilen çeşit çeşit peynirler, kahvaltınızın temelini oluşturuyor.

Bebek 40 Kahvaltı’nın personeli de oldukça kibar ve hızlı. Kişi başı ücret olarak 40 lirayı gözden çıkartmalısınız.

Adres: Bebek Mh. Küçük Bebek Caddesi 4, IstanbulTelefon:0212 265 25 56
Harita:

Bebek hakkında bilgi:
İstanbul’un en lüks ve pahalı semtlerinden biridir. Emlak fiyatlarının aşırı derecede yüksek olması nedeniyle ancak yüksek gelir gruplarının tercih ettikleri bir semt haline gelmiştir. Ayrıca evsahipliği yaptığı kafe, restoran ve barlarla bir eğlence semti görünümündedir.

Dosya:İstanbul – Bebek, Beşiktaş v4 – Şub 2013.ogv
Bebek Koyu (Şubat 2013)
Bir zamanlar, kötü havalarda teknelerin sığınmaya çalıştıkları ve bir dönem kalafat yeri olarak kullanılmış Bebek Koyu bugün yatların, yelkenlilerin ve sürat motorlarının demirledikleri bir koy görünümündedir. Bebek Vapur İskelesi’nin ve Bebek Camii’nin yanında, Mısır Konsolosluğu’na (Hıdiva Sarayı) doğru, bugün Bebek Parkı olarak bilinen bölgede, 1908’den 1986’ya kadar Bebek Belediye Gazinosu bulunuyordu.

Güney’deki Küçükbebek kesimi kuzeydeki Büyükbebek kesimine oranla daha yoğun bir yerleşmedir. Akıntıburnu’ndan Aşiyan’a kadar olan sahil şeridinde pek az yalı kalmıştır, gene burada yoğun trafikli sahil yolu geçmektedir.Facebook hesabınızla yorum yapın daha çabuk onaylansın

Hiç yorum yokILK YORUMU SEN YAZ!


Bir yorum yazın