Azzur Etiler Kahvaltı

 
 
ÖZELLİKLER
 

Semt:
 
Mekan Tipi: ,
 
Servis: , ,
 
Yerlesim: ,
 
Manzara: ,
 
Odeme: ,
 
Rezervasyon:
 
Otopark: ,
 
Sigara:
 
Internet:
 
Eve Servis:
 
Çocuklar için: Uygun
 
Engelliler için: Uygun
 
Kişi başı Fiyat: 0-40 TL
 
Telefon: 0 212 319 2929
 

Lezzet
9.0


 
Servis
9.0


 
Atmosfer
9.0


 
Ulaşım
9.0


 
Toplam Puan
9.0
9/ 10


Ziyaretçi PUANI
Henüz puan verilmedi

 

ARTILARI


Nezih ve lezizi
ADRES
Mövenpick Hotel Istanbul, Büyükdere Caddesi 4. Levent


Genel Bilgiler

Etiler’in en güzel mekanlarından: Azzur Cafe


Azzur Etiler Kahvaltı Fotoğrafları

Etiler’in nezih havasını kendi mekanı içinde de yansıtmayı başarabilmiş Azzur Etiler Kahvaltı, büyüleyici bir kahvaltı mekanı. Etiler’de bulunan, Azzur Etiler Kahvaltı’da hem açık büfe hem de serpme kahvaltı seçenekleri mevcut. Lezzetlerin sunumu ve görsel şöleni, tok olanı bile acıktırır kıvamda. Fiyatlar pek ucuz olmasa da, yediğiniz lezzetler, verdiğiniz ücretin hakkını veriyor.

Her şeyin el ile yapıldığını önce sunumdan, sonra lezzetinden anlayabiliyorsunuz. Bir pazar günü eşiniz veya arkadaşlarınızla “Etiler kahvaltı yerleri” arıyorsanız, Azzur Etiler Kahvaltı sizin için güzel bir alternatif olabilir.

Olumsuz yorum:

Koca restoranda toplasan 10 kisi varken bile yanlis siparis getirebildiler! Bunun disinda yemekler oldukca lezzetli calisanlar kibar sarap menusu zengin ama servis biraz yavas sanki.

Olumlu yorum:

Brunch enfes! Müdavimi olduk, nerdeyse her pazar burdayız, Giovanni Şef’e Bravissimo! :)

Adres:  Mövenpick Hotel Istanbul, Büyükdere Caddesi 4. Levent

Telefon: 90 212 319 2929
Harita:

Bilgi:

Semtin, kendisine eklenen yeni mahallelerle ve sitelerle büyüdüğü günümüzde, eğitim kurumları da semtte hızlı bir artış gösterdi. Öteden beri Küçükbebek Rumelihisarı sırtlarındaki korulukta bulunan Boğaziçi Üniversitesi’ne (eski Robert Kolej) 1980’lerde İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, Boğaziçi Üniversitesi ‘nin kütüphane, arşiv vb birimlerinin binaları, Özel Yıldız Koleji, Anadolu Meslek Lisesi, Özel İdeal okulları ve başka özel okullar gibi eğitim kurumları da eklendi.

Günümüzde, idari birim olarak Etiler Mahallesi daha küçük bir alanı içeriyorsa da, semt olarak Etiler, Levent’in doğu sınırından başlayarak Yıldız Blokları’nı, Basın Sitesi’ni, Uçaksavar Sitesi’ni, lüks Alkent konutlarını, Akatlar Mahallesi’ni, irili ufaklı daha pek çok site ve toplukonut bölgesini kapsamaktadır.

1993 sonunda açılan, İstanbul’un büyük ve görkemli iş ve alışveriş merkezi, içinde binlerce metrekareye yayılmış ünlü mağazaların yer aldığı Akmerkez, Levent’ten Etiler’e doğru giderken, Nisbetiye Caddesi üzerinde, semtin girişine yakındır.

Özellikle Nisbetiye Caddesi üzerinde çok sayıda eğlence merkezi yoğunlaşmıştır.


Facebook hesabınızla yorum yapın daha çabuk onaylansın

Hiç yorum yokILK YORUMU SEN YAZ!


Bir yorum yazın